Naše služby


Mezinárodní a vnitrostátní kamionová autodoprava

Naše společnost má dlouholetou tradici a to hlavně díky kvalitě nabízených služeb. Přepravuje zásilky v rozmezí od 1kg až do 24 tun v závislosti na různorodosti našeho vozového parku. Individuálně přistupujeme ke každému zákazníkovi a snažíme se mu nabídnout služby, které mu budou šity na míru. Zakládáme si na spolehlivosti a striktním dodržení termínu, který si stanový zákazník. Léty prověřená spolupráce s Českou pojišťovnou a.s. zaručuje kompletní ochranu Vašeho nákladu.

Skladování

V našich prostorách nabízíme klientům skladování materiálu a to jak jednorázově tak i dlouhodobě. Naši zkušení skladníci náklad uloží na zvolenou lokaci tak aby nemohlo dojít k jeho poškození. Zajišťujeme 100% kontrolu příjmu a výdeje. Náš sklad je umístěn na strategicky výhodném místě v těsné blízkosti se státní hranicí s Německem s napojením na dálniční síť.

Odtahová služba

Součástí našeho autoservisu je také odtahová služba, která nabízí odtah Vašeho vozidla do našeho servisu, nebo po předchozí dohodě i na jakékoliv místo, které si zákazník určí. Odtah provádíme vlastním odtahovým vozem bez spolupráce s pojišťovnami. Cena za přepravu je uvedena v ceníku prací autoservisu.

Spedice

Naše zkušené spediční oddělení poskytuje komplexní řešení při přepravě zboží všeho druhu, ve vnitrostátní ale i mezinárodní oblasti přepravy. Spolupracujeme s velikou síťí přepravců, to nám zaručuje velmi rozsáhlé území, na kterém lze náklad v rozmezí od 1kg až do 24 tun naložit a doručit ho na jakékoliv místo na světě.

 

Hledáme kolegy

Nabídka zaměstnáníAktuálně příjmeme do HPP řidiče pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu C+E.více informací